Особливості
- Фіксоване настінне кріплення для LCD-екрану
- Підтримує більшість 32-55-дюймових LCD-телевізорів
- Сумісність з VESA, макс. 400 мм х 400 мм
- Відстань до стіни: 20.5 мм
Характеристики
- Матеріал: сталь
- Оздоблення поверхні: порошкове фарбування, чорний
- Розмір екрана: 32" - 55"
- Сумісність з VESA: 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400 мм
- Вантажопідйомність: 35 кг
- Профіль: 20.5 мм
- Монтаж: рівна стіна, подвійний штифт (406 мм)
- Вага нетто: 0.75 кг
- Розміри: 20.5 х 465 х 422 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розміри | |
| Вага | 0.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200 x 200;300 x 300;400 x 200;400 x 400 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Відстань до стіни | 20.5 мм |
| Гарантія | 12 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 0 |
| Максимальна діагональ телевізора | 55" |
| Матеріал | сталь |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Призначення | Для телевізора |
| Форма кронштейна | фіксований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴






