Як неважко здогадатися з назви, під брендом ID-COOLING виробляють системи охолодження. Вона створює найрізноманітніші рішення — від простих повітряних кулерів для центральних процесорів недорогих офісних систем до складних систем рідинного охолодження, які охоче купують геймери та комп’ютерні ентузіасти. Також ID-COOLING є сертифікованим постачальником для провідних компаній, що виробляють різноманітну обчислювальну техніку.
Бренд створила китайська компанія Shenzhen Wan Jing Hua Technology co., Ltd. Певний час вона працювала над OEM-складанням системи охолодження, потім спробувала налагодити випуск продукції під власною торговою маркою. Найперші напрацювання ID-COOLING були представлені порівняно недавно —2003 року. Це були процесорні кулери, які зуміли швидко привернути до себе увагу користувачів завдяки високій ефективності та привабливій вартості. За роки існування компанія представила чимало дуже цікавих рішень, їй належить створення деяких унікальних розробок. Віднедавна компанія почала також виробляти різні освітлювальні системи.
Бренд створила китайська компанія Shenzhen Wan Jing Hua Technology co., Ltd. Певний час вона працювала над OEM-складанням системи охолодження, потім спробувала налагодити випуск продукції під власною торговою маркою. Найперші напрацювання ID-COOLING були представлені порівняно недавно —2003 року. Це були процесорні кулери, які зуміли швидко привернути до себе увагу користувачів завдяки високій ефективності та привабливій вартості. За роки існування компанія представила чимало дуже цікавих рішень, їй належить створення деяких унікальних розробок. Віднедавна компанія почала також виробляти різні освітлювальні системи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатково | антивібраційні кріплення;довговічний підшипник;компактний корпус;підтримка PWM |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 300RPM |
| Повітряний потік | 58 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 100 000 г |
| Споживана потужність | 1.8 Вт |
| Споживаний струм | 0.15 А |
| Тип підшипника | гідравлічний |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 1.94 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 277 ₴

