Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - FDB Bearing (гідродинамічний), 1600RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвітка - ARGB, рівень шуму - 31 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Darkflash |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1600RPM |
| Підсвітка | ARGB |
| Розмір | 120 x 120 x 25 мм |
| Рівень шуму | 31 dB |
| Споживана потужність | 2.2 Вт |
| Споживаний струм | 0.1 А |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177 ₴






