
Веб-камера Logitech Brio 4K Ultra HD for Business Graphite (960-001746)
8 999 ₴
- В наявності
- Код: 00-00176688
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вражаюча якість відео: чудова роздільна здатність, частота кадрів, колір і деталізація, автофокус і 5-кратний цифрове масштабування; ця веб-камера Ultra HD підтримує роздільну здатність до 4K зі швидкістю 30 кадрів в секунду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB |
| Вага | 69.2 кг |
| Гарантія | 36 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кріплення | універсальне |
| Кут огляду | 90 ° |
| Мікрофон | вбудований мікрофон |
| Особливості | індикатор активності |
| Роздільна здатність відео | 4K (4096х2160) |
| Розміри | 62.7 х 36.3 х 23.8 мм |
| Сумісність ОС | macOs 10.10;Windows 10;Windows 11;Windows 8;Windows 8.1 |
| Фокусування | автофокус |
| Частота кадрів на секунду | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴









