Блок живлення ASRock PRO PRO-750G - це розроблене за найновішим стандартом Intel ATX 3.1 високотехнологічне рішення для надійної та безперебійної роботи вашої комп’ютерної системи.
Вбудований 120 мм вентилятор з оптимізованими лопатями здійснює тихе та ефективне відведення тепла.
У блоці живлення ASRock PRO PRO-750G передбачено наступні технології захисту:
- - OCP (захист від надструмів);
- - OTP (захист від перегрівання);
- - OPP (захист від перевантаження);
- - OVP (захист від перенапруги);
- - SCP (захист від короткого замикання);
Офіційна сертифікація 80 PLUS Gold підтверджує високий ККД пристрою (понад 90%) та гарантує енергоефективну роботу ASRock PRO PRO-750G.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASRock |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3A |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Підключення материнської плати | 24 pin |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 188 ₴





