
Акумулятор до ноутбука SAMSUNG N150 (AA-PB2VC6B, SG1480LH) 11.1V 5200mAh PowerPlant (NB00000136)
1 375 ₴
- В наявності
- Код: 00-00059178
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високоякісний літій-іонний акумулятор для ноутбука зможе збільшити час автономної роботи Вашого девайса. Акумулятор відрізняється довгим терміном експлуатації і тривалим часом роботи. Сучасна надійна батарея для ноутбука SAMSUNG N150 (AA-PB2VC6B, SG1480LH) 11.1V 5200mAh PowerPlant (NB00000136) забезпечить тривалий час автономної роботи Вашого ноутбука. Так як головна перевага ноутбука - його портативність, то дуже важливою є здатність його акумулятора довго тримати заряд.
Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників, акумулятор PowerPlant увібрав в себе тільки ключові переваги. Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють цим АКБ стати, більш ніж, повноцінною заміною оригінальним елементам живлення.
Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників, акумулятор PowerPlant увібрав в себе тільки ключові переваги. Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють цим АКБ стати, більш ніж, повноцінною заміною оригінальним елементам живлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 5200mAh |
| Тип | ліцензійний |
| Виробник аккумулятора | PowerPlant |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 6cells |
| Напруга | 11.1V |
| Розміри | 218.8 x 52.6 x 34.6 мм |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 375 ₴

