Lenovo ThinkBook 16 Gen 7 — стильний бізнес-ноутбук, який стане незамінним сучасним інструментом для підприємців. Модель оснащена великим та яскравим 16-дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю WUXGA. Це забезпечує чіткі та реалістичні зображення з високою контрастністю та тривалу комфортну роботу без стомлення очей.
Ноутбук працює на базі процесора AMD Ryzen 5 7535HS, який забезпечує високу продуктивність для будь-яких завдань. Він оснащений інтегрованою графікою AMD Radeon Graphics, яка забезпечує відмінну якість зображення для редакцій, дизайну та інших творчих завдань. Також пристрій має 32 ГБ оперативної пам'яті DDR5 та місткий SSD-накопичувач, які гарантуватимуть швидку обробку даних та достатньо місця для зберігання всіх важливих файлів.
Пристрої цієї лінійки вирізняються своєю багатофункціональністю і безпекою. ThinkBook 16 Gen 7 оснащений чипом безпеки TPM 2.0 і сканером відбитка пальця, вбудованим прямо в кнопку живлення, що забезпечує надійний захист ваших даних та особистої інформації.
Щоб ви завжди залишалися на зв'язку, наявні стандарти Wi-Fi 802.11ax і Bluetooth 5.3 для швидкого та стабільного бездротового з'єднання. Також варто відзначити наявність широкого спектра портів, включаючи USB 3.2 та HDMI 2.1, що забезпечують швидку та необмежену можливість підключення.
Lenovo ThinkBook 16 поєднує в собі сучасний дизайн, високу продуктивність і захист даних. Це практичний та стильний ноутбук, який допоможе вам досягти успіху у світі бізнесу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Ширина | 314 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535HS (3.3 - 4.55 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 45 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 4.0 Type-C;1 х USB 3.2 Type-C;2 х USB 3.2;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 224 мм |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 660M Graphics |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Особливості | TPM модуль;зарядка від USB;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkBook |
| Також шукають | з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;на AMD;на Ryzen;ультрабуки;2024 року |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
- Ціна: 49 475 ₴










