Процесор Intel Core 13-го покоління для настільних ПК з розблокованим множником оптимізовано для ентузіастів-геймерів та серйозних творців. Сумісність з материнськими платами з урахуванням чіпсетів серії 700/600.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | США |
| Сімейство процесора | Intel Core i9 |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова частота графічного процесора | 300 MHz |
| Версія PCI express | 5.0 and 4.0 |
| Внутрішня тактова частота | 2.4 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Дата виходу | 1 квартал 2023 |
| Інтегрована графіка | Intel UHD Graphics 770 |
| Кеш-пам'ять | 36 MB Intel Smart Cache |
| Кількість потоків процесора | 32 потоки |
| Кількість ядер процесора | 24 ядра |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 89.6 GB/s |
| Максимальна тактова частота процесора | 6.0 GHz |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.65 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5600 MHz |
| Максимальний обсяг оперативной пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 32MB |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процесорів Intel | Raptor Lake |
| Сокет | 1700 |
| Також шукають | ігрові;для майнінгу;з авторозгоном (режим Turbo);з вбудованою графікою;топові |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4;DDR5 |
| Тип постачання | BOX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 141 ₴






