Плівка захисна Mobiking Lenovo B6000 (29448) - це тонка і еластична самоклеюча плівка, адаптована спеціально для Lenovo B6000, яка надійно захистить дисплей Вашого планшета від подряпин, бруду, відбитків пальців на його поверхні.
Захисна плівка Mobiking складається з трьох шарів: перший шар-стійке до подряпин покриття, другий - полікарбонатна плівка, яка надає гнучкості і поглинає ультрафіолетові промені, третій шар-силіконове покриття, яке забезпечує щільне прилягання плівки до екрану та утримує її на місці. При таких параметрах досягається максимальна видимість та мінімальне спотворення зображення.
Захисна плівка буде корисна не лише для власників нових планшетів, але і для тих, хто вже має подряпини на екрані. Силіконова основа плівки щільно покриває поверхню дисплея, що дозволяє приховати старі подряпини.
Захисна плівка Mobiking складається з трьох шарів: перший шар-стійке до подряпин покриття, другий - полікарбонатна плівка, яка надає гнучкості і поглинає ультрафіолетові промені, третій шар-силіконове покриття, яке забезпечує щільне прилягання плівки до екрану та утримує її на місці. При таких параметрах досягається максимальна видимість та мінімальне спотворення зображення.
Захисна плівка буде корисна не лише для власників нових планшетів, але і для тих, хто вже має подряпини на екрані. Силіконова основа плівки щільно покриває поверхню дисплея, що дозволяє приховати старі подряпини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TommaTech |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Сумісність з | Lenovo |
| Тип | Захисна плівка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 2500 Вт |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Гарантія | 6 |
| Глибина | 200 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість розеток | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | захист від глибокого розряду, захист від перенапруги, захист від перегріву, захист від короткого зам |
| Спосіб під'єднання | клеми |
| Тип охолодження | активне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 624 ₴





