12 В, 200 Ач, Клемы - F12 (M8), гелева, 250 x 277 x 530 мм, 60 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 200 А·год |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Особливості | гелева |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 250 x 277 x 530 мм |
| Також шукають | гелеві |
| Тип клем | F12 (M8) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 376 ₴

