Настінне кріплення для телевізора (full-motion), 32” - 55”
- Розташуйте свій екран оптимально
- Легка і регульована конструкції
Особливості:
- Настінний кронштейн для телевізора з двома кріпленнями
- Підтримує більшість 32-55-дюймових РК-телевізорів
- Сумісність з VESA, макс. 400 мм х 400 мм
- Відстань до стіни 78 - 400 мм
- Дозволяє повертати на 120 градусів і нахиляти на 20 градусів
- Практичний вбудований рідкий рівень для ідеального вирівнювання
- Включає всі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розміри | |
| Вага | 4.15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Відстань до стіни | 78-400 мм |
| Гарантія | 6 |
| Кут обертання | +3°~-3° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Максимальна діагональ телевізора | 55" |
| Матеріал | сталь |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Призначення | Для телевізора |
| Розміри | 400 х 435 х 430 мм |
| Кут нахилу | 0°~-20° |
| Кут повороту | +60°~-60° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 373 ₴










