Шасі GameMax G561E, оновлена версія GameMax G561 2023 року, корпус 0.5 мм чорного кольору, чорний корпус із традиційним дизайном верхнього блоку живлення, легке встановлення та інтегрований потік повітря.
Вже становлений вентилятор розміром 1x12 см із фіксованими кольорами, які створюють відчуття барвистості, а також верхню панель із високошвидкісним USB3.0 х 1 + USB2.0 х 2, HD_Audio Port.
- Шасі має зручні гвинти, корзину для жорсткого диска.
- Безкаркасна панель Full Transparent з лівого боку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 4 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 370 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | білий;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 1 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 120 мм |
| Максимальна висота процесорного кулера | 156 мм |
| Матеріал корпусу | акрил;метал;пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на задній панелі;на передній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з підсвічуванням |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 180 х 435 х 412 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Серія | Gamemax G561E |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 094 ₴








