Презентаційна стійка сектор Т6 ідеально підійде для кріплення телевізора. Зручно та швидко монтується.
Переваги:
- Діагональ: 37" — 70"
- Навантаження: до 50 кг
- Нахил: -10°
- VESA: 200х200, 200х200, 200х400, 300х200, 300х300, 300х400, 400х200, 400х300, 400х400, 500х200, 500х300, 500х400, 600х200, 600х300, 600х400
- Габарити: 650 х 610 х 1500 мм
- Висота стійки — 1500 мм
- Розмір полиці: 530 х 250 мм
- Відстані між отворами на стійці для монтажу кронштейна (на самій стійці по вертикалі): 5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сектор |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 37";38.5";39";39.5";40";40.5";42";42.5";43";45";46";47";47.6";48";48.4";49";50";51";52";54.6";55";56 |
| Максимальна діагональ телевізора | 70" |
| Максимальне навантаження | до 50 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 37" |
| Регулювання | нахил |
| Розміри | 1500 х 650 х 610 мм |
| Тип | мобільна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 346 ₴








