для мережевого обладнання, для котлів, для робочих станцій, для серверних стійок, безперервної дії (on line), 2700 Вт, 3000 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 120-300 В, АКБ - вбудована, 12V / 9 AH x 6, LCD - дисплей, 190 х 421 х 318 мм, 27.6 кг, дбж для котла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | 3 хв |
| Вага | 27.6 кг |
| Вхідна напруга | 120-300 В |
| Вихідна потужність | 2700 Вт |
| Вихідна напруга | 3000 В*А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 6 |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS-232;SmartSlot;USB |
| Кількість вихідних розеток | 4 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Кількість АКБ | 6 |
| Призначення | для котлів;для мережевого обладнання;для робочих станцій;для серверних стійок |
| РК-дисплей | дисплей |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 190 х 421 х 318 мм |
| Також | дБж для котла |
| Також шукають | для дому;для насосів опалення;на 220 вольт |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 450 ₴







