Зручний і сучасний компактний кронштейн, призначений як для телевізорів, так і для моніторів, що підтримує VESA. Здатний витримати вагу до 55 кг, підтримує телевізори та монітори з діагоналлю 37-86 дюймів. Перевага кронштейна у швидкому навішуванні та в легкому використанні. Також кронштейн дає можливість змінювати положення телевізора по вертикалі, що дасть змогу знайти оптимальне рішення для практично будь-якого місця перегляду.
У комплекті з кронштейном Ви знайдете: рівень, кріплення для монтажу та інструкцію з експлуатації продукції.
Особливості кронштейна
- Швидкий навіс
- Підтримує телевізори та монітори з діагоналлю 37-86 дюймів
- Витримує вагу навантаження до 55 кг
- Кут нахилу 15°
- Естетичний дизайн кронштейна
- VESA: 75х75 мм, 100х100, 200х100 мм, 200х200 мм, 300х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х400 мм, 600х400 мм
- Категорія: Кронштейн
- Колір: Чорний
- Відстань до стіни: 25 мм
- Максимальне навантаження: До 55 кг
- Сумісність із діагоналлю: 37-86 дюймів
- Комплектація: Кронштейн для телевізора на стіну, рівень, комплект кріплення для монтажу, інструкція
- Гарантія: 36 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acclab |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 36 |
| Комплектація | кронштейн; Монтажний набір; Інструкція з експлуатації |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 2 |
| Максимальна діагональ телевізора | 70" |
| Максимальне навантаження | 55 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 37" |
| Призначення | Для телевізора |
| Кут нахилу | 15° |
| Форма кронштейна | похилилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 503 ₴








