Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Porto |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Липучка |
| Тип | Чохол |
| Розміри | |
| Висота основного відділення | 280 мм |
| Глибина основного відділення | 24 мм |
| Ширина основного відділення | 385 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Матеріал | неопрен;поліуретан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444 ₴




