Kivi H710QB — сучасний телевізор, виконаний в елегантному класичному кольорі. Він поєднує у собі новітні технології та якісні компоненти.
Підтримка бездротового під'єднання Wi-Fi та Bluetooth забезпечать комфортне керування та налаштування. Передбачено також 8 Гб пам'яті, які можна використовувати для завантаження додатків.
Корпус телевізора має тонкі рамки для кращого занурення у сюжет фільму. Телевізор легко встановлюється на витончену підставку або на кронштейн стандарту VESA. Для управління передбачено зручний пульт.
Телевізор стане центром домашніх розваг, допоможе зібратися у колі родини та комфортно провести час для кожного. Діти зможуть дивитися мультфільми, а батьки - серіали чи спортивні матчі, адже функціонал Smart TV допоможе підібрати контент для кожного.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kivi |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | Google TV |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| CPU | Quad-Core |
| Flash Memory | 8GB |
| HDR | з HDR |
| Smart TV | Да |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Вага з підставкою | 3.7 кг |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 32" |
| Країна виробництва | Китай |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Процесор зображення | Quad Core |
| Роздільна здатність екрана | 1366 x 768 |
| Розміри з підставкою | 718 x 452 x 223 мм |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | NTSC;PAL;SECAM |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для дачі;для кухні;з Інтернетом;з тв тюнером;маленькі;на стіну;дешеві 32 дюйми;до 10000 грн |
| Технології поліпшення зображення | HDR, Super Contrast Control, Ultra Clear, Max Vivid |
| Тип матриці | FSA |
| Тип телевізора | LED - телевізор;Smart TV |
| Тип тюнера | аналоговий;цифровий DVB-C;цифровий DVB-T;цифровий DVB-T2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
- Ціна: 7 067 ₴







