Рідкокристалічний телевізор 2E є втіленням класичних принципів сучасного дизайну, з-поміж яких стриманість і мінімалізм, що робить його універсальним для будь-якого інтер’єру. Корпус телевізора чорного кольору з гострими кутами. Телевізор належить до типу, що підтримує систему Android 11.0. Користувачі отримуватимуть насолоду від неймовірної картинки на екрані діагоналлю 50" зі співвідношенням сторін 16:9 та частотою 60 Гц. Оснащений оптимальною кількістю портів, призначених для підключення зовнішніх пристроїв.
Особливості:
- Платформа Android 11.0
- Діагональ 50"
- Співвідношення сторін екрана 16:9
- Кути огляду екрана 178/178°
- Два тюнери
- Пульт зі спрощеним дизайном
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Операційна система | Android |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | Да |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Вага з підставкою | 8.8 кг |
| Гарантія | 24 |
| Діагональ екрана | 50" |
| Контрастність | 5000:1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | з Інтернетом;на стіну |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴










