- Діагональ: 26" — 55"
- Навантаження: до 40 кг
- Висота: 370 мм — 550 мм (є 4 положення висоти)
- Товщина профілю: 30х50 мм
- VESA: мін. 100х100 — макс. 400х400 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sector |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 x 100;200 x 100;200 x 200;200 x 400;300 x 200;300 x 300;300 x 400;400 x 200;400 x 300;400 x 400 |
| Висота | 37 - 55 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Максимальна діагональ телевізора | 55" |
| Максимальне навантаження | до 40 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Регулювання | без регулювання |
| Тип | Стаціонарна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴










