
Батарея універсальна ColorWay 10 000 mAh Slim (USB QC3.0 + USB-C Power Delivery 18W) Black (CW-PB100LPG3BK-PD)
723 ₴
- В наявності
- Код: 00-00005253
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підтримує високошвидкісні протоколи зарядки Quick Charge 3.0 і Power Delivery потужністю 18 Вт, що дозволить заряджати пристрої максимально швидко. А якісний літій-полімерний акумулятор запобіжить їх пошкодження завдяки вбудованій захист від перепадів напруги, короткого замикання і перезарядки. Ємність батареї дозволить зарядити Ваш девайс не один раз.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 218 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB;microUSB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB;USB Type-C |
| Вхідний струм | 3 А |
| Вихідна потужність | 3 А |
| Вихідна напруга (output) | 5 V |
| Гарантійний термін | 12 |
| Джерело заряду вбудованої батареї | USB;мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Призначення | для планшета;для плеєра;для смарт-годинників;для телефона |
| Особливості | Qualcomm Quick Charge 3.0;індикатор залишкового заряду |
| Також шукають | для айфону;недорогі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 723 ₴









