ID-Cooling SE-903-XT V2 ARGB - це високоефективний кулер для процесора, розроблений для оптимального охолодження та стильного вигляду вашої системи. Він належить до категорії повітряних кулерів баштового типу, що забезпечує відмінну продуктивність охолодження навіть для потужних процесорів.
Кінці теплових труб приховані верхньою кришкою, а ребра з натурального алюмінію в поєднанні з нею дозволяють бездоганно вписатися в будь-яку конфігурацію ПК та забезпечують елегантний вигляд.
SE-903-XT V2 ARGB оснащений трьома 6-міліметровими тепловими трубами з технологією прямого контакту. Ця інновація є ключовою для виняткової продуктивності охолодження, оскільки вони транспортують тепло безпосередньо до оптимальних місць на ребрах охолодження.
Кулер оснащений вентилятором AS-10025-ARGB V2, який працює з максимальним рівнем шуму 29.1 дБ(A).
Кінці теплових труб приховані верхньою кришкою, а ребра з натурального алюмінію в поєднанні з нею дозволяють бездоганно вписатися в будь-яку конфігурацію ПК та забезпечують елегантний вигляд.
SE-903-XT V2 ARGB оснащений трьома 6-міліметровими тепловими трубами з технологією прямого контакту. Ця інновація є ключовою для виняткової продуктивності охолодження, оскільки вони транспортують тепло безпосередньо до оптимальних місць на ребрах охолодження.
Кулер оснащений вентилятором AS-10025-ARGB V2, який працює з максимальним рівнем шуму 29.1 дБ(A).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 390 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 100 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 2500 об/хв |
| Максимальний TDP | 130 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 47.1 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 3-pin;4-pin |
| Розміри вентиляторів | 100 х 100 х 25 мм |
| Рівень шуму | 29.1 dB |
| Сокет | AM4;AM5;1150;1151;1155;1156;1200;1700;1851 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.15 А |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.94 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889 ₴










