Westech SVR-500VA 375 Вт - пристрій, який захищає електричну техніку та обладнання під час різких стрибків напруги в електромережі. Ця модель має зручну ручку для транспортування, що дає змогу легко переносити стабілізатор з місця на місце.
Сфера застосування: часто використовується в домашніх умовах для захисту побутової техніки (пральні машинки, холодильники, телевізори, кондиціонери тощо) від перегорання внаслідок різких і значних відхилень показників електромережі від норми.
Особливості Westech SVR-500VA 375 Вт- Релейний тип стабілізатора забезпечує поступове регулювання напруги
- Може працювати з побутовою однофазною електромережею на 220 В
- Витримує навантаження до 0.5 кВА
- Витримує вхідну напругу 150-270 В
- Відхилення показників напруги на виході становить не більше 8%
- Швидкість реакції на зміну вхідної напруги не перевищує 1 мс
- Коефіцієнт корисної дії стабілізатора досягає 95%
- Використовується цифровий вольтметр
- Має підлоговий спосіб встановлення
- 2 розетки для підключення побутових приладів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WesTech |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.25 кг |
| Вихідні роз'єми | 2 х Schuko |
| Вхідні роз'єми | Schuko CEE 7/7P |
| Відображення значень вхідного/вихідного напруг | LCD дисплей |
| Гарантія | 24 |
| Защита от | зниженої напруги;коротке замикання;підвищена напруга;перегріву |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість розеток | 2 |
| Кількість фаз | однофазний |
| Максимальна вхідна напруга, В | 270V |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 150V |
| Потужність, ВА | 500 VA |
| Потужність, Вт | 375 Вт |
| Підключення до мережі 220В | вилка |
| Рекомендоване застосування | для телевізора;для холодильника |
| Розмір, мм | 200 x 200 x 182 мм |
| Спосіб встановлення | настільний;підлоговий |
| Температура навколишнього середовища | 0 ~ 40 °C |
| Тип | релейний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 661 ₴


