Втомилися від ноутбуків початкового рівня, в яких немає інструментів, необхідних для ведення бізнесу? Ноутбук Lenovo V15 Gen 4 має широкі можливості. Ви зможете насолодитися потужними процесорами Intel, економічною інтегрованою графікою Intel та зручним 15,6-дюймовим дисплеєм, що забезпечує відмінний робочий простір. Достатньо пам'яті для прискорення виконання завдань і великий обсяг пам'яті для зберігання файлів. Так само, він пропонується в кольорах, що підходять для будь-якого офісного середовища: чорний зі спеціальною текстурою з двох сторін.
Підключений і безпечнийНеважливо, купуєте ви ноутбук тільки для себе або для цілої команди ІТ-фахівців, ноутбук Lenovo V15 Gen 4 створений для бізнесу. Високошвидкісне підключення до Інтернету не становитиме труднощів завдяки підтримці WiFi 6 і повнофункціональному порту USB-C. Клавіатура оснащена кількома гарячими клавішами, включно з однією для Lenovo SMB Services. Для захисту даних і душевного спокою передбачені численні функції безпеки ThinkShield. Ви також отримаєте інструменти, які допоможуть вам спілкуватися в сучасному діловому світі, включно з програмним забезпеченням Lenovo Smart Appearance зі спеціальними ефектами камери для поліпшення відеодзвінків і віртуальних ділових зустрічей - навіть розмиття фону для забезпечення конфіденційності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.65 кг |
| Ширина | 359.2 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U (1.2 - 4.5 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 45 Втг |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1;1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C;1 х USB 2.0;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.2;Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | 720p HD Privacy shutter |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 235.8 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | TPM модуль;гніздо для замка Kensington;українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo V |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;для підлітків;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;на Windows;ульт |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | антиблікове покриття |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Яскравість | 300nits |
- Ціна: 41 903 ₴








