Ноутбук HP 255 G10 оснащений необхідними для бізнесу функціями в тонкому та легкому корпусі, який легко брати з собою, куди б ви не пішли. Дисплей з діагоналлю 15,6 дюйма та співвідношенням площі екрана до корпусу 85%, потужний процесор AMD Ryzen, швидка пам'ять і накопичувач забезпечують продуктивність, а порти дозволяють підключати периферійні пристрої.
Приємний і легкийНоутбук HP 255 підходить для гібридних стилів роботи завдяки тонкому і легкому дизайну та співвідношенню екрана до корпусу 85%.
Створений для роботи та готовий до розвагЗавершуйте проєкт з потужним процесором AMD Ryzen, швидкою пам'яттю і накопичувачем.
Будьте чітко побачені та почутіЕфективно співпрацюйте з вбудованою камерою та системою шумозаглушення на основі штучного інтелекту з двома мікрофонами.
Швидка та ефективна бездротова локальна мережаПортативність вашого ПК і надійність швидкого з'єднання визначають, де ви можете працювати. Забезпечте швидке та надійне з'єднання в щільному бездротовому середовищі за допомогою гігабітної швидкості Wi-Fi 6.
Будьте кращим віртуальним собоюІноді в житті достатньо лише розмови віч-на-віч. Завдяки HD-камері HP з широким динамічним діапазоном (WDR) ви завжди виглядатимете якнайкраще під час віртуальних конференцій в умовах яскравого та слабкого освітлення.
Захист від невеликих розливівЗахистіть чутливу електроніку та ключові компоненти від невеликих розливів за допомогою клавіатури, стійкої до розливів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7330U (2.3 - 4.3 GHz) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Вага | 1.52 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C;2 x USB 3.2 Gen 1;HDMI 1.4b;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | 720p HD |
| Висота | 18.6 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 236 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Таїланд |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | підсвічування клавіатури;українська клавіатура |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 255 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 3.0 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | антиблікове покриття |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 250nits |
- Ціна: 18 707 ₴






