Walfix TV-40B – це універсальне настінне кріплення для телевізорів. Дана модель кронштейна Walfix TV-40B має 1 ступінь свободи, що дозволяє легко здійснювати регулювання нахилу. Кріплення володіє характеристиками високого рівня, поєднуючи в собі оригінальний дизайн і надійність в експлуатації. Walfix TV-40B підходить для більшості телевізорів діагоналлю 26-55 дюймів. Максимальне навантаження на кронштейн дорівнює 35 кг, Нахил -12 градусів. Чорний колір кріплення Walfix TV-40B додає моделі елегантність. Відстань від стіни становить 25 мм (мінімальна і максимальна). У кронштейні передбачений рівень для точної установки.
- Діагональ: 26" — 55", VESA: макс 400х400 мм
- Навантаження: до 35 кг
- Нахил: 12 град
- Відстань від стіни: 25 мм
- Колір: чорний
- Рівень для точної установки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Відстань до стіни | 25 мм |
| Гарантія | 60 |
| Комплектація | гумова шайба — 4 шт. |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 55" |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Призначення | Для телевізора |
| Форма кронштейна | похилилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 547 ₴


