
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-2000, 2000VA (EG-UPSO-2000)
21 342 ₴
- В наявності
- Код: 00-00106332
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДБЖ онлайн-типу: подвійне перетворення напруги без перемикання живлення
- USB-інтерфейс управління РК-дисплей
- Захист від короткого замикання
- Сумісність з електрогенераторами будь-яких брендів
- Захист від перенапруг, стрибків напруги та грози
- Звукові та візуальні попереджувальні сигнали
- Захист від перезаряду та перерозряду
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Країна виробник | Китай |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 1800 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | 8 - 20 хв |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Вихідна напруга | 2000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий фільтр | RJ-11;RJ-45 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7AH x 6 |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS-232;SmartSlot;USB |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Кількість IEC розеток, шт | 4 |
| Кількість АКБ | 6 |
| Призначення | для котлів;для побутової техніки;для домашніх ПК |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | для дому;для насосів опалення;на 220 вольт;потужні |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 342 ₴


