
Батарея LiFePo4 Longttech LiFePO4 12.8V - 12Ah (LAR1212-LT12-R32)
1 996 ₴
- В наявності
- Код: 00-00183353
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
- Використовується технологія літій-залізо-фосфатних елементів, забезпечує чудову безпеку, тисячі циклів роботи, 100% DOD за нормальних умов.
- Особливості
- Використовується технологія літій-залізо-фосфатних елементів, забезпечує чудову безпеку, тисячі циклів роботи, 100% DOD за нормальних умов.
- Вбудований автоматичний захист від перезаряду, перерозряду, перевищення струму та перегріву.
- Не потребує технічного обслуговування.
- Внутрішнє балансування комірки.
- Приблизно на 40%-50% менша вага в порівнянні з свинцево-кислотними батареями.
- Широкий діапазон температур: -20℃ to 60℃.
- Підтримка послідовного підключення (до 51,2В) або чотирьох паралельно.
Застосування
- ДБЖ
- Системи сонячної та вітрової енергії
- Електромобіль, електровелосипед, тощо.
- Освітлення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діапазон робочих температур | 0 ~ +45 |
| Ємність акумулятора | 12 Аг |
| Максимальний струм розряду | 12 А |
| Номінальна робоча напруга | 12,8 В |
| Ресурс | 2000 циклів |
| Розміри | 151 х 98 х 95/101 мм |
| Ток заряда | 6 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 996 ₴






