Нова ера ігрових ноутбуків зі штучним інтелектом
Lenovo Legion 5 15IRX10 — це ноутбук для тих, хто живе у світі високих технологій, цінує потужність та інновації. Надійний помічник для геймерів, студентів та творців контенту він втілює новітні інженерні рішення в компактному і стильному корпусі. Побудований з використанням найсучасніших технологій, Legion 5 Gen 10 забезпечує плавну роботу як при виконанні складних завдань, так і занурення в захоплюючий ігровий процес. Завдяки AI-технологіям, потужній графіці та OLED-дисплею кожна взаємодія з ним стає комфортною, продуктивною та візуально вражаючою.
Легендарна потужність Legion: створено для геймерів та творців
Lenovo Legion 5 оснащений процесором Intel Core – це справжній прорив у світі AI-технологій. Інноваційна технологія Intel Thread Director оптимізує розподіл навантаження між ядрами, забезпечуючи максимальну ефективність роботи.
Візуальна досконалість Legion 5
OLED-дисплей з роздільною здатністю WQXGA (2560x1600) та частотою оновлення 165 Гц виводить візуальний досвід на новий рівень. Завдяки 100% охопленню DCI-P3, Dolby Vision та DisplayHDR True Black кожен піксель виглядає насичено і точно, а технологія Anti-Burn-In забезпечує довговічність вашого екрану.
Штучний інтелект тепер у твоїй команді
Legion 5 оснащений новим революційним чіпом LA1 AI, який виводить всю систему компонентів Lenovo Legion AI Engine+ на новий рівень можливостей. Штучний інтелект, що лежить в основі системи, використовує безліч датчиків на ключових компонентах ноутбука, щоб у реальному часі оптимізувати гру для досягнення максимальної кількості кадрів на секунду. Крім того, ІІ з кожним використанням покращує свою роботу з оптимізації. З кожною грою, з кожною перемогою твій ноутбук стає кращим і навчається, щоб забезпечувати високу продуктивність на довгі роки.
Заряджений на швидкість та безпеку
Вбудована літій-іонна батарея на 80 Вт*год підтримує технологію Super Rapid Charge: всього за 10 хвилин зарядки ви отримуєте до 30% ємності, а повна зарядка займає лише 80 хвилин.
Wi-Fi 7 – це революційна технологія, що забезпечує швидкість з'єднання та стабільність навіть у багатолюдних мережах. Для додаткової зручності тут є Bluetooth 5.4 – надійне рішення для бездротового підключення аксесуарів. Система захисту даних включає камеру на 5.0 МП з E-shutter, яка гарантує вашу приватність під час роботи та спілкування. А корпус, виконаний з алюмінію та екологічного пластику PC-ABS з додаванням тальку, наголошує на етичному підході до виробництва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Ширина | 344.9 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13650HX (2.6 - 4.9 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 80 Втг |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C;3 x USB 3.2 Gen 1;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Nahimic Audio |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Висота | 21.54 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 15.1" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Особливості | TPM модуль;зарядка від USB;підсвічування клавіатури;українська клавіатура;підтримує під'єднання 2 мо |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1600 (WQXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo Legion |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Яскравість | 500nits |
- Ціна: 90 873 ₴










