станція заряду, 1228 Вт*год, для будинку, LiFePo4, 1500 Вт, мережа, сонячна панель, З дисплеєм, Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0, З ручкою, чиста синусоїда, 16 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16 кг |
| Виходи | 1 x XT60;2 x DC-роз'єм;2 x USB Type C;4 x USB Type A;4 х розетка 220 В;прикурювач |
| Вихідна напруга | 220 - 240 В |
| Вихідна потужність | 1500 Вт |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | Power Delivery;QC швидка зарядка 3.0;З дисплеєм;З ручкою;чиста синусоїда |
| Період експлуатації | 2000 зарядів до 80% потужності |
| Призначення | для будинку |
| Розмір | 34 х 36 х 22 см |
| Спосіб заряджання станції | мережа;сонячна панель |
| Також шукають | потужні |
| Температурний режим роботи | - 20 °C до +45 °C |
| Тип | станція заряду |
| Тип батареї | LiFePo4 |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1.5 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 146 ₴





