Потужний внутрішній пристрій із універсальними зовнішніми вихідними портами дозволить увімкнути світло та зарядити телефони. Джерело живлення для вашого GPS, електронного барометра, телевізора, ігрового комп’ютера, осушувача повітря, снігоочисника, міні-холодильника, портативної плити, медичного обладнання, живлення вашого приладу в будь-який час.
Зверніть увагу на потенційна небезпека, протистояти критичним обставинам за допомогою EB150, стале джерело живлення може врятувати життя.
Plug-and-go повністю замінює бензиновий генератор
Провідна в галузі технологія, включаючи порти живлення 1000 Вт змінного струму та 45 Вт USB-C
Вбудований MPPT
Надбезпечна літієва батарея
Інтелектуальна система охолодження
Способи заряджання (сонячна панель, настінна розетка змінного струму 200 Вт)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16.2 кг |
| Вихідна напруга | 220 - 240 В |
| Вихідна потужність | 1000 Вт |
| Вихідні інтерфейси | 1 x USB Type C;2 х розетка 220 В;4 x USB Type A;прикурювач |
| Гарантія | 24 |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | Power Delivery;З індикатором рівня заряду;З дисплеєм;З ручкою;чиста синусоїда;QC швидка зарядка 3.0 |
| Період експлуатації | 2500 зарядів до 80% потужності |
| Призначення | для котлів;для смартфонів |
| Розмір | 37.1 х 36.4 х 16.5 см |
| Спосіб заряджання станції | авто (прикурювач);мережа;сонячна панель |
| Також шукають | потужні;на 1 кВт |
| Температурний режим роботи | - 10 °C до +40 °C |
| Тип акумуляторів | Li-Ion |
| Час заряджання від мережі 220 В | 10 г |
- Ціна: 29 125 ₴






