Замінна свинцево-кислотна літієва акумуляторна батарея Marsriva MR-LFP12-100-LAR V3 ємністю 100 Аг - чудове рішення для стабільного та довготривалого живлення вашого обладнання.
Акумулятор LiFePO4 з високою щільністю енергії витримує понад 6000 зарядних циклів. Система захисту акумулятора BMS забезпечує його чудову продуктивність і довговічність. Батарея підтримує підключення в паралельному режимі, що дозволяє додатково збільшити ємність. Відстежуйте стан роботи акумуляторної батареї в режимі реального часу, використовуючи технологію Bluetooth.
Акумуляторна батарея Marsriva MR-LFP12-100-LAR V3 безперебійно працює в широкому температурному діапазоні, тому підходить для використання в різних кліматичних умовах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marsriva |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,4 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діапазон робочих температур | -20 ~ +60 |
| Ємність акумулятора | 100 Аг |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Номінальна робоча напруга | 12,8 В |
| Ресурс | 6000 циклів |
| Розміри | 327 х 170 x 217 мм |
| Ток заряда | 20 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 340 ₴




