Технологія друку - лазерна, монохромний, A4, 1200 х 1200, Друк моно - 71 стор/хв, Подача - 550 аркушів, Вивід - 500 аркушів, Дуплекс - так, USB, Ethernet, Навантаження в місяць - 300 000 стор, Споживання - 780 Вт, 21.6 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21.6 кг |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 466 мм |
| Ширина | 431 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ дисплея | 4.3" |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість лотків для подачі | 2 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 500 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 550 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 300 000 стор |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint;Google Cloud Print;HP ePrint;Mopria Certified |
| Підтримувані ОС | Android;Linux;Mac OS;Windows |
| Сенсорний дісплей | є |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої сторінки | 5.1 сек |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Щільність паперу | 60 - 120 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 410 ₴




