Презентаційна стійка на підлозі Sector T10 підходить для телевізорів і моніторів діагоналлю від 37"" до 70"" дюймів. Витримує навантаження до 40 кг. Стандарт VESA, що підтримується: min 200×200, max 600×400 мм. Наявність роликових коліс полегшує переміщення стійки, а розбірна конструкція забезпечує легке складання, зберігання та транспортування. Презентаційна стійка розроблена з урахуванням максимальної функціональності, а також легка у встановленні.
Використовується для проведення виставок, конференцій, відеопрезентацій для розміщення інформації на телевізорах на ресепшнах, в холах для зручної роботи з тач-панелями в будь-яких приміщеннях.
Позитивні якості:
- основа виготовлена з металу, що забезпечує міцність та довговічність.
- забарвлена порошковою полімерною фарбою;
- міцна конструкція;
- захист від випадкового пошкодження дисплея;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sector |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 70" |
| Максимальне навантаження | до 40 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 37" |
| Регулювання | нахил |
| Тип | мобільна |
| Кут нахилу | +12° ~ -12° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 593 ₴






