OfficePro MA412B — мінімалістичний настільний кронштейн від OfficePro, який допоможе оптимізувати робочий простір та закріпити на столі два монітора діагоналлю від 17" до 32" дюймів.
Організуйте порядок на робочому столі за допомогою системи прихованого укладання кабелів. Завдяки спеціальному пружинному механізму з регулюванням самостійно налаштовуйте оптимальну позицію монітора, регулюючи нахил до 90°. Це підвищить зручність роботи, зменшить навантаження на очі та м'язи шиї. Розмір кріплення становить 937 x 105 x 570 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75 x 75;100 x 100 |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Гарантія | 12 |
| Кут обертання | +180° ~ -180° |
| Кількість встановлюваних екранів | 2 |
| Максимальна діагональ телевізора | 32" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Призначення | Для монітора |
| Розміри | 937 x 105 x 570 мм |
| Кут нахилу | 90° ~ -90° |
| Кут повороту | +90° ~ -90° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 891 ₴










