512 GB, 3D TLC NAND, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 560 Mb/s, Швидкість запису - 540 Mb/s, 100 х 69.9 х 7 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Вид | Внутрішній |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 320 |
| Габарити | 100 х 69.9 х 7 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Наработка на отказ | 1.5 млн. годин |
| Швидкість записування | 540 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 560 Mb/s |
| Також шукають | для комп'ютера;для ноутбука |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Товщина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 066 ₴




