PowerPlant PP-286 - портативна зарядна станція на 24000 мАч, поєднує в собі функції павербанка та джерела живлення для різноманітних пристроїв. Він ідеально підходить для мандрівників, любителів кемперів і автофургонів, власників земельних ділянок, операторів дронів або незалежних творців фото-відео тощо. Пристрій може заряджати та живити, серед іншого, смартфони, ноутбуки, вентилятори, телевізори та сотні інших пристроїв.
Оснащений декількома портами USB (включаючи USB-C), розеткою змінного струму та бездротовою панеллю, зарядна станція PowerPlant PP-286 забезпечить вам зручний доступ до живлення практично в будь-якій ситуації.
Станцію можна заряджати від електричної розетки, прикурювача автомобіля або через сонячну панель.
Вбудований ліхтарик з режимом SOS і світлодіодна панель роблять нашу станцію незамінним помічником в будь-яких пригодах.
Характеристики:
- Тип батареї: High Quality Lithium ion.
- Ємність: 88.8Вт*ч, 6А*ч/ 14.8В (еквівалент: 24000 мАч/ 3.7 В).
- Вхід:
- DC 19В/ 1.5A.
- Solar DC 16.5В-23.5В/ 1.3A Max.
- Вихід:
- AC 80Вт/ 120Вт Max Modified SineВтaВe.
- AC розетка: EU.
- DC 12В-16.8В/ 10A.
- DC 2 x USB-A 5В/ 2.4A (Total 4.8A Max).
- DC 2 x USB-A QC3.0 5В-12В/ 2A (Total 5В/ 3A 15Вт Max).
- DC 1 x USB-C PD3.0 5В/ 3A, 9В/ 2A, 12В/ 1.5A (18Вт Max).
- Бездротова зарядка 5В/ 1A, 9В/ 1.2A (10Вт Max).
- Вбудований подвійний LED ліхтар.
- Сертифікати: CE, FCC, RoHS.
- Комплектація: зарядна станція, адаптер живлення, адаптер прикурювача.
- Розмір: 157.8x82.2x102.3 мм.
- Вага: 1120 г.
- Гарантія: 12 місяців.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.04 кг |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 6 |
| Особливості | Qi бездротова зарядка;З ліхтариком |
| Період експлуатації | 3500 зарядів до 80% потужності |
| Призначення | для смартфонів |
| Спосіб заряджання станції | мережа;сонячна панель |
| Також шукають | дешеві;недорогі |
| Температурний режим роботи | -10°C - +40°C |
| Тип акумуляторів | Li-Ion |
- Ціна: 8 319 ₴







