Зарядна станції без батареї!
Модуля АКБ BLUETTI B300S в комплекті немає.
Модульна сонячна енергетична система для будь-яких потреб
Розширювана система живлення AC500 безперечно змінить ваш спосіб використання сонячної енергії. Він розроблений, щоб допомогти вам пережити перебої в подачі електроенергії, залишатися на зв'язку з необмеженою енергією, куди б ви не прямували.
Чистий синусоїдальний інвертор потужністю 5000 W
Цей інвертор забезпечує якісну чисту синусоїдальну хвилю і витримує стрибок напруги до 10 kW,
гарантуючи, що все, що ви підключаєте, буде працювати з повною функціональністю та потужністю.
Заряджайте будь-яким зручним для вас способом
Де б ви не знаходилися, ви можете зарядити свою систему AC500 у будь-який час. При підключеній настінній розетці та сонячних панелях система AC500 підтримує вражаючу вхідну потужність до 8000W*. Зарядіть систему, перш ніж збиратися в похід, і ваша потужність буде готова, коли ви зберетеся. Потрібно як мінімум 2 * батареї B300S.
Power Option для персоналізації
AC500 на 100% модульний і може вміщувати до 6 акумуляторів розширення B300S (3072 Wh кожен), що у сумі дає загальну ємність 18432 Wh. Забезпечте основні потреби всієї сім'ї протягом днів як при щоденному використанні, так і при перебоях у подачі електроенергії.
Ніколи не вичерпайте енергію
AC500 живить ваші пристрої газогенератор, але без будь-яких витрат на паливо, шуму та забруднення навколишнього середовища, що робить його досить безпечним для використання поряд з вами, коли ви знаходитесь вдома, ставите намет або намагаєтеся вирушити в подорож автофургоном.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Вихідна потужність | 5000 Вт |
| Гарантія | 24 |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | Power Delivery;QC швидка зарядка 3.0;З дисплеєм;З ліхтариком;Підтримка додаткової батареї;Швидке зар |
| Призначення | для будинку;для великої побутової техніки;для котлів;для смартфонів |
| Спосіб заряджання станції | авто (прикурювач);мережа;сонячна панель |
| Також шукають | потужні |
| Температурний режим роботи | -20 °C до +40 °C |
| Тип акумуляторів | LiFePo4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 999 ₴



