Блок живлення для ноутбуків Xilence Mini Universal XM010 потужністю 90 Вт забезпечує стабільну вихідну напругу 24 В. Вбудований світлодіодний дисплей сповіщатиме про поточний рівень вихідної напруги.
Дев’ять адаптерів, які входять у комплект постачання, роблять його сумісним із більшістю найпопулярніших моделей ноутбуків і нетбуків.
Блок живлення Xilence Mini Universal XM010 працює при вхідній напрузі від 100 до 240 В та досягає ефективності понад 85%.
У блоці живлення Xilence Mini Universal XM010 передбачені наступні технології захисту:
- OCP (захист від надструмів);
- OTP (захист від перегрівання);
- OVP (захист від перенапруги);
- SCP (захист від короткого замикання);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Висота | 125 мм |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 6 А |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 32 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 222 ₴






