Блок живлення або, як його ще називають, мережевий адаптер - це зовнішнє пристрій, що забезпечує роботу ноутбука від електричної мережі і зарядку акумулятора. Його важливість важко переоцінити. ACER 30W AC Adapter (PA-1300-04) - це надійне джерело електроживлення, за допомогою якого можна забезпечити вузли ноутбука електричною енергією, приводячи їх у дію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | оригінальний |
| Висота | 36 мм |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 1,58 А |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 26 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴

