Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 7.2 Аг |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Особливості | AGM (Absorbed Glass Mat) |
| Призначення | універсальні |
| Розмір | 150 х 100 х 65 мм |
| Тип клем | F2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴

