Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діапазон робочих температур | -23°С - +65°С;-3°С - +65°С;10 - 35°C |
| Ємність акумулятора | 100 Аг |
| Номінальна робоча напруга | 25.6 В |
| Розміри | 240 x 483 x 170 мм |
| Ток заряда | 100 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 365 ₴







