Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діапазон робочих температур | +10 - +25 |
| Ємність акумулятора | 150 Аг |
| Максимальний струм розряду | 150 А |
| Номінальна робоча напруга | 12,8 В |
| Ресурс | 4000 циклів |
| Розміри | 338 х 215 х 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 776 ₴







