Прощавайте, картриджі
Завдяки вбудованій системі чорнильниць на передній панелі заправляння чорнила спрощується завдяки флаконам із чорнилом, які не капають. Завдяки 65 мл чорнила на флакон чорнильниця великої місткості може надрукувати до 7 000 якісних сторінок із набору змінних чорнильниць.
Продовжуйте заощаджувати
Скористайтеся перевагами ультранедорогих роздруківок. Завдяки технології друкуючої головки PrecisionCore без нагрівання, EcoTank має низьке енергоспоживання, що може зменшити рахунки за електроенергію. Стильний і компактний за дизайном, L11050 з легкістю вписується в більшість приміщень.
Простий у використанні та надійний
Ця модель ідеально підходить, якщо користувачі хочуть надрукувати якісні офісні відбитки у великих обсягах за низькою ціною за відбиток. Уникайте простоїв завдяки легкодоступній змінній коробці для обслуговування та ролику підбирача. Завдяки стандартній гарантії 1 рік L11050 забезпечує душевний спокій, тому користувачі можуть зосередитися на своїх справах.
Друкуйте майже звідусіль
За допомогою моделі L11050 можна легко друкувати з мобільних телефонів, планшетів і ноутбуків. За допомогою Wi-Fi та Wi-Fi Direct надсилайте документи для друку з інтелектуальних пристроїв за допомогою програми Epson Smart Panel.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 358 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB;Wi-Fi |
| Вбудоване СБПЧ | є |
| Гарантія | 12 |
| Друк без полів | Да |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A3 |
| Місткість вихідного лотка | 30 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 100 аркушів |
| Система кольоровості | 4-х кольорова |
| Також шукають | бездротові;для фотографій;широкоформатні |
| Технологія друку | струменева |
| Тип | персональний |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | є |
| Швидкість кольорового друку | 15 ст/хв |
| Швидкість монохромного друку | 30 стор/хв |
| Щільність паперу | 64 - 300 г/м2 |
- Ціна: 32 528 ₴




