Завдяки місткому 6-колірному резервуару для чорнил із контейнерами об’ємом 70 мл принтер L8050 забезпечує низьку собівартість друку, друкуючи до 1500 кольорових фотографій розміром 10x15 см / 2600 чорно-білих і 5400 кольорових сторінок, використовуючи чорнила, що постачаються в комплекті.
Економте щоразу, коли друкуєте на принтері EcoTank, адже завдяки технології Heat-Free PrecisionCore принтер L8050 споживає менше електроенергії, заощаджуючи на рахунках за електроенергію. Він також має великі резервуари для чорнил, які можна заправляти недорогими контейнерами.
Цей 6-колірний принтер формату A4 з чорнилами на основі барвника дозволяє друкувати професійні глянцеві фотографії із плавними тональними градаціями, глибшим і природнішим чорним, детальними висококонтрастними зображеннями та природними відтінками шкіри.
Вбудована передня система резервуарів для чорнил із контейнерами зі швидкороз’ємними замками та соплами із захистом від протікань забезпечує швидке й легке заправляння за допомогою окремих контейнерів. Уникайте простоїв завдяки легкодоступній змінній ємності для відпрацьованих чорнил і ролику подачі паперу. Завдяки терміну служби у 50 000 сторінок принтер L8050 забезпечує спокій і впевненість, щоб ви могли зосередитися на зйомці чудових фотографій.
Модель L8050 має надійний бездротовий фотодрук, що полегшує друк із мобільних телефонів, планшетів і ноутбуків
За допомогою Wi-Fi та Wi-Fi Direct можна надсилати документи для друку зі смарт-пристроїв, використовуючи застосунок Epson Smart Panel.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Глибина | 369 мм |
| Ширина | 403 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудоване СБПЧ | є |
| Гарантія | 12 |
| Друк без полів | Да |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 5760 x 1440 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Мінімальний розмір краплі | 1.5 pl |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 100 аркушів |
| Система кольоровості | 6-ти кольорова |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T09C14A;C13T09C24A;C13T09C34A;C13T09C44A;C13T09C54A;C13T09C64A |
| Також шукають | бездротові;для фотографій |
| Технологія друку | струменева |
| Тип | персональний |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | є |
| Швидкість кольорового друку | 8 ст/хв |
| Швидкість монохромного друку | 10 ст/хв |
- Ціна: 17 315 ₴




