
Система рідинного охолодження CoolerMaster MasterLiquid PL240 Flux White Edition (MLY-D24M-A23PZ-RW)
5 128 ₴
- В наявності
- Код: 00-00180794
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - FM1, 1156, 2011, AM2, FM2, AM3, AM5, 1150, 1151, 1155, 1200, 1700, 2011-3, 2066, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічування - ARGB, 2300 об/хв, матеріал радіатора - алюміній + мідь, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 32 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, 4-pin, білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooler Master |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 60 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 2300 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 72.37 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM;4-pin |
| Розмір водоблоку | 89 x 75 x 40 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 32 dB |
| Сокет | FM1;1156;2011;AM2;FM2;AM3;AM5;1150;1151;1155;1200;1700;2011-3;2066 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тиск | 2.96 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 128 ₴



