лазерний, монохромний, A4, 1200 х 1200, Друк моно - 24 ст/хв, Подача - 250 аркушів, USB, Wi-Fi, Ethernet
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Konica Minolta |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Вага | 16.8 кг |
| Висота | 486 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 427 мм |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 24 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Місткість лотків для подачі | 250 аркушів |
| Об'єм пам'яті факсу | 299 номерів |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Призначення | для малого офісу |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;B5;C5;Com 10;Custom;DL;Executive;Legal;Letter;Monarch |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Сумісний оригінальний картридж | TNP76 |
| Також шукають | 3 в 1;бездротові;зі сканером |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої копії | 9.2 сек |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт / с |
| Швидкість монохромного друку | 24 ст/хв |
| Ширина | 435 мм |
| Щільність паперу | 60 - 200 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 289 ₴

