Зустрічайте професійний кольоровий струменевий принтер для домашнього офісу від компанії № 1 у світі з виробництва принтерів разом з максимально простим у користуванні додатком для друку. Від нотаток до презентацій — насолоджуйтеся зручним друком, який допоможе вам досягти успіху в роботі .
- Функції: Друк, копіювання, сканування
- Швидкість друку: Швидкість друку до 20 сторінок (чорно-білий) і 10 сторінок (кольоровий) на хвилину
- Якість друку, ч/б (найвища): 1200 x 1200 dpi (оброб.)
- Функція автоматичної подачі документів: Стандартний, 35 аркушів
Надійна технологія, створена саме для роботи вдома
Працюйте продуктивніше вдома завдяки безшумному режиму, найнадійнішому модулю Wi-Fi® від HP та HP Wolf Essential Security
Друкуйте навіть з дивана за допомогою найкращого додатка для друку
Друкуйте, скануйте й копіюйте навіть з дивана за допомогою найкращого та максимально простого в користуванні додатка для друку
В авангарді інновацій з 45% пластику вторинної переробки
Обирайте принтери, у складі яких міститься 45% пластику вторинної переробки, та допомагайте захищати ліси з кожною надрукованою сторінкою
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Висота | 233 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 337 мм |
| Колір | Сірий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 1200 |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 10 стор/хв |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 20 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місячний обсяг друку | 20000 стор |
| Оперативна пам'ять | 256 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Параметри дисплея | 2.7" |
| Призначення | для малого офісу |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint;Email Print;Mopria (Android);Wi-Fi Direct |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 48/24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 біт |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Сенсорний дисплей | є |
| Також шукають | 3 в 1;бездротові;зі сканером |
| Технологія друку | термічна струменева |
| Тип БФП | струйний |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | кольоровий |
| Тип сканера | планшетний, протяжний |
| Фотодрук | є |
| Час виходу першої копії | 15 сек |
| Час виходу першої сторінки | 15 сек |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Швидкість кольорового друку | 10 ст/хв |
| Швидкість монохромного друку | 20 ст/хв |
| Ширина | 460 мм |
| Щільність паперу | 60 - 280 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 862 ₴





