Принтер із функцією динамічної безпеки. Цей принтер призначений для роботи лише з картриджами, які мають нові або багаторазові мікросхеми HP, і застосовує динамічні заходи безпеки для блокування картриджів із будь-якими мікросхемами, окрім HP. Періодичні оновлення вбудованого програмного забезпечення будуть підтримувати ефективність цих заходів і блокувати картриджі, які раніше працювали. Багаторазова мікросхема HP може працювати з багаторазовими, відновленими й повторно заправленими картриджами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB |
| Вага | 20.4 кг |
| Висота | 384 мм |
| Гарантія | 12 |
| Додаткові функції при друкуванні | двохсторонній друк |
| Додаткові функції при скануванні | автоматичне двостороннє сканування |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 33 ст/хв |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 35 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 150 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 550 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 10000 стор |
| Об'єм пам'яті факсу | 100 номерів |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Параметри дисплея | 4.3" сенсорний |
| Призначення | для малого офісу |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;B5;C5;DL;Executive;Legal;Letter;Monarch |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Роздільна здатність факсу, dpi | 300 х 300 |
| Розмір області що сканується | 297 x 432 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 біт |
| Сенсорний дисплей | є |
| Сумісний оригінальний картридж | CF230A;CF230X |
| Також шукають | 3 в 1;зі сканером |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | кольоровий |
| Тип факсу | чорно-білий |
| Час виходу першої копії | 10 сек |
| Час виходу першої сторінки | 9.5 сек |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Швидкість кольорового друку | 33 ст/хв |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт / с |
| Швидкість монохромного друку | 35 ст/хв |
| Ширина | 420 мм |
| Щільність паперу | 60 - 120 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 180 ₴





