Передова продуктивність на AMD AM5
Підтримує процесори AMD Ryzen 7000/8000/9000 серій на роз’ємі AM5 та забезпечує доступ до найсучасніших функцій платформи.
Швидка пам’ять DDR5 — до 8000+ МТ/с
Чотири DIMM-слоти дозволяють встановити до 256ГБ DDR5 із підтримкою Intel XMP та AMD EXPO, включно з профілем AEMP для оптимального прискорення.
PCIe 5.0, три M.2 та швидкий SATA
Основний слот PCIE5.0 x16 для відеокарти, додатковий PCIe4.0 slot з чипсета та три слоти M.2, серед яких один підтримує PCIe 5.0 (128Гбіт/с), а інші два — PCIe 4.0.
Мережа та інтерфейси
У комплекті — гігабітний LAN Realtek 2.5GbE із захистом LANGuard, два DisplayPort 1.4 (8K@30Гц), HDMI 2.1 (4K@60Гц), а також 8 портів USB на задній панелі (включно з двома Type-A 10Гбіт/с та одним USB C на фронтальній панелі):.
Надійне живлення та охолодження
8+2+1 фазна цифрова система живлення із радіаторами та 6-шаровою друкованою платою забезпечують стабільну роботу під навантаженням.
EZ DIY функціональність
Підтримуються передвстановлений I/O-щиток, BIOS FlashBack™, SafeSlot та Q-LED Core для простого і швидкого складання ПК.
RGB-налаштування й контроль вентиляторів
Aura Sync з трьома роз’ємами Addressable Gen2 для RGB і підтримка Armoury Crate, включно з Fan Xpert, для точного керування температурою та освітленням.
Готова до бізнесу й домашнього використання
CSM версія пропонує стабільність і підтримку корпоративного рівня з довготривалими оновленнями BIOS та підтримкою AI PC Ready.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 | 3 шт. |
| M.2 ver | 3 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v П'ять;1 v Чотири |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 244 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 3 x M.2 2280;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | DisplayPort;HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1;1 x USB 3.2 Gen2 Type-C;2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 4-pin 12В;1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 0;1;5;10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8000 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Модель чіпсета | AMD B850 |
| Підтримка ECC | Да |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen™ 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors |
| Сокет | AM5 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
- Ціна: 8 806 ₴





