GameMax MT520 виготовлено у форм-факторі MidiTower, вирізняється добре продуманим дизайном, завдяки якому набагато полегшується встановлення системних компонентів і підтримується оптимальний температурний режим для їхнього ефективного функціонування. Корпус має достатній простір для складання на його основі високопродуктивної системи.
Корпус має всі потрібні роз'єми й інтерфейси, як-от USB, аудіороз'єми для навушників і мікрофона. Гарна циркуляція повітря забезпечується вентиляційними отворами бічної та задньої панелей.
Корпус постачають з блоком живлення потужністю 450 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 330 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Мультимедійні |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 1 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 150 мм |
| Матеріал корпусу | метал 0,5 мм; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Front 2x12 см;Side 2x12 см |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Потужність блока живлення | 450 Вт |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 818 ₴





